Svatba v Perštejně

V sobotu 3.června se v kostele sv. Vendelína v Perštejně konala nádherná slavnost. Snoubenci Tereza a Roman si slibovali lásku, úctu a věrnost a přijali svátost manželství. Nebylo by na tom možná nic zvláštního kdyby se podobná událost v tomto kostele naposledy nekonala před asi 40-ti lety.

Novomanželům přejeme všechno nejlepší a těšíme se i na další mladé páry z Perštejna a okolí.

SP001a

Pokud o přijetí svátosti manželství uvažujete, informujte se, co vše je zapotřebí, abyste v tomto krásném kostele mohli vstoupit na celý život do manželství. Veškeré informace se dozvíte přímo od kněze a to buď v neděli po bohoslužbě, kterýkoli den na faře nebo telefonicky. Ke svatbě v kostele je podmínkou aby byl alespoň jeden ze snoubenců pokřtěn.

Napsal Martin před měsícem v kategorii Bylo.