Setkání u kapličky v Ciboušově

p3261212

Spolek bývalých a současných obyvatel Ciboušova pořádá již 16. setkání u kapličky v Ciboušově.

Uskuteční se v sobotu 9. června 2018 v 11:00 hodin.

Napsal Martin před pěti měsíci v kategorii Bude.

Mše v letním období

Od 9.4.2018 jsou bohoslužby ve středu, čtvrtek a pátek dle letního pořadu, to znamená v kostele Panny Marie na hřbitově od 17.15 hod.

Všichni jste zvání ke společné modlitbě, prohlubování víry, a křesťanského života ve společenství věřících zdejší farnosti.

Napsal Martin před pěti měsíci v kategorii Rychlé zprávy.

Česko zpívá koledy 2017

13. prosince proběhla krásná celostátní předvánoční akce „Česko zpívá koledy 2017“. Na náměstí u vánočního stromu zazněly ty nejkrásnější koledy. Zpívaly děti a jejich rodiče, starší i mladší.  Za rok si přijďte zazpívat spolu s námi.

P.Artur

Napsal Martin před devíti měsíci v kategorii Bylo.

Úklid Kostela Nejsvětější Trojice - Vánoce 2017

vyzdoba

12 prosince 2017 v našem kostele Nejsvětější Trojice probíhal úklid a zdobení na blížící se vánoční svátky. Na tuto „brigádu“ byli zvání všichni,  zvláště farníci, kteří cítí zodpovědnost za svou farnost a za kostel, ve kterém se scházíme na pravidelné bohoslužby. Poprvé na úklid přišlo víc mužů (5) než žen (3). Proto upřímně Vám děkuji za vaši obětavost a pomoc. Celá akce uklízení, zdobení stromků a betlema byla ukončena modlitbou za všechny,  kteří mezi nás nemohli přijít.

Napsal Martin před devíti měsíci v kategorii Bylo.

Milá návštěva z Grossrückerswalde

Ve čtvrtek 16.11.2017 opět navštívili náš krásný farní kostel Nejsvětější Trojice přátelé z Německa, z partnerské obce našeho města, z Grossrückerswalde. Děkujeme za návštěvu.

imag2387

Napsal Martin před desíti měsíci v kategorii Bylo.

Vzpomínka na 17. listopad

V pátek 17.listopadu se konala v našem kostele Nejsvětější Trojice vzpomínková akce u příležitosti státního svátku „Den boje za svobodu a demokracii“. Studenti Gymnázia připravili kulturní program na připomenutí událostí „sametové revoluce“.

imag2399

Pořadatelem této akce je Město Klášterec nad Ohří ve spolupráci s Gymnáziem a naší farností.

Stránky MÚ Klášterec nad Ohří

Napsal Martin před desíti měsíci v kategorii Bylo.

Oprava střechy fary

Ve středu 13.9.2017 začala výměna střešní krytiny na budově fary v Klášterci nad Ohří. Původní krytina byla již dožitá a střechou zatékalo. Bude nahrazena stejnou pálenou taškou jako je na kostele Nejsvětější Trojice. Fotografie z průběhu akce najdete ve Fotogalerii.

imag2080

25.10.2017 byla oprava střechy dokončena.

imag2325

Na obnovu střechy této kulturní památky přispěl v roce 2017 Ústecký kraj částkou 175.000,–Kč z „Programu na záchranu a obnovu kulturních památek Ústeckého kraje pro rok 2017“.

podporil-uk-logo-vodorovne-zelene-rgb

Obnova tohoto objektu je prováděna s využitím finančního příspěvku poskytnutého Ministerstvem kultury v rámci Programu regenerace městských památkových rezervací a městských památkových zón

mk

Na obnovu tohoto pámátkově chráněného objektu připspělo Město Klášterec nad Ohří

kno

Napsal Martin před jedním rokem v kategorii Rychlé zprávy.